System kompresji CircAid (ang. "pomoc w krążeniu") charakteryzuje się szeroką gamą nieelastycznych produktów uciskowych. Jes to nowa, wygodniejsza alternatywa, dla powszechnie stosowanych bandaży o krótkiej rozciągliwości oraz dla wielowarstwowych systemów kompresyjnych.

CircAid

Od kwietnia 2016 roku firma Medi wprowadziła do Polski nową markę produktów kompresyjnych o nazwie CircAid. Dzięki kontrolowanemu systemowi zakładania i sprawdzania siły użytej kompresji, gwarantuje on wyższą skuteczność działania w połączeniu z pełną samokontrolą pacjenta.

System CircAid to nowa forma kompresjoterapii medycznej dla pacjentów z obrzękami żylnymi, limfatycznymi oraz dla osób z mieszaną etiologią obrzeków, tzw. obrzękami żylno-limfatycznymi. W Klinice Flebologii wyrobów CircAid używamy z powodzeniem u Pacjentów z malformacjami żylnymi, żylno-limfatycznymi oraz w złożonych malformacjach tętniczo-żylnych.

Lista zalet systemu CircAid:

  • samodzielny dobór i kontrola stosowanego ucisku
  • oddychający materiał dobrze tolerowany przez pacjenta
  • system perfekcyjnej regulowanej kompresji taśmowej
  • szeroka gama modeli
  • produkt łatwo zdejmowalny i przyjazny w zakładaniu
  • produkt nieelastyczny
  • materiał dobrze tolerowany przez skórę

Nowością wprowadzoną w systemie CircAid jest przyjazny dla użytkownika wbudowany system pomiaru ucisku (BPS). Umożliwia on pacjentom dobór właściwego ucisku, który jest wymagany w zaawansowanej niewydolności żylnej i limfatycznej. System gwarantuje łatwą weryfikację poziomu kompresji przez pacjenta.


Testimonials

Venous disorders

Choroby naczyń żylnych należą do najczęstszych populacyjnie.
Niewydolność żylna kończyn dolnych, żylaki okolic intymnych
czy zakrzepica żylna to tylko niektóre z nich.