Radiolog interwencyjny to wąska podspecjalizacja wyodrębniona z radiologii i diagnostyki obrazowej. Tego typu lekarz zajmuje się wykonywaniem małoinwazyjnych zabiegów wewnątrznaczyniowymi pod kontrolą różnych metod obrazowych, takich jak ultrasonografia, radiologia konwencjonalna czy tomografia komputerowa.

Specjaliści radiologii interwencyjnej

Specjaliści radiologii interwencyjnej w Warszawie

Na wizycie u specjalistów w dziedzinie radiologii interwencyjnej z Kliniki Flebologii w Warszawie możliwe jest omówienie i zaplanowanie małoinwazyjnego leczenia niechirurgicznego, a także chirurgicznego wszelkich problemów naczyniowych, a w szczególności żylnych. Nasz zespół radiologów interwencyjnych współpracuje  w tym zakresie z chirurgami naczyniowymi.

Co nas wyróżnia?

Zespół Kliniki Flebologii składa się z lekarzy radiologów, radiologów interwencyjnych, flebologów, chirurgów i chirurgów naczyniowych, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zarówno wyzwaniom diagnostycznym, jak i leczniczym. Nasi radiolodzy interwencyjni łączą umiejętność leczenia małoinwazyjnego z ogromną wiedzą na temat chorób układu żylnego. Metodami radiologii interwencyjnej leczymy m.in. zakrzepice żylne, niewydolność żylną miednicy, żylaki powrózka nasiennego czy żylne malformacje naczyniowe.

Nasi lekarze radiolodzy zapraszają do wizyty w Klinice Flebologii w Warszawie!