Konsultacja internistyczna to rodzaj konsultacji specjalistycznej, obejmującej bardzo szeroki zakres problemów medycznych: od przeziębienia po różne dolegliwości związane z układem krążenia, takie jak: nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, choroby naczyń żylnych i tętniczych. Skorzystaj z pomocy jednego z lekarzy internistów w Klinice Flebologii w Warszawie.

Specjaliści chorób wewnętrznych

Lekarze interniści - specjaliści chorób wewnętrznych w Warszawie

Często po wizycie flebologicznej, w celu wyjaśnienia wątpliwosci co do przyczyny problemów, np. obrzęków kończyn dolnych, wymagane są dodatkowe badania laboratoryjne i konsultacje. W takich sytuacjach niezastąpiona jest wizyta u lekarza chorób wewnętrznych - czyli internisty. Jego doświadczenie i zakres wiedzy dotyczącej organizmu człowieka jest olbrzymi, dzięki czemu szybko i sprawne poradzi sobie z rozwikłaniem medycznej łamigłówki, a tym samym przyśpieszy proces leczenia.

Co nas wyróżnia?

Konsultacji internistycznych w Klinice Flebologii udzielają specjaliści chorób wewnętrznych (tzw. interniści), mający doświadczenie w leczeniu chorób naczyniowych i układu krążenia. Nasi lekarze na co dzień pracują w zespołach diagnostyczno-leczniczych z najlepszymi angiologami i kardiologami.

Zapraszamy na wizytę u naszego internisty w Warszawie!