Oferta

W ofercie Kliniki Flebologii znajdziecie Państwo pełen panel metod obrazowania naczyń układu żylnego
oraz najnowsze metody leczenia chorób układu żylnego.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KLINIKĘ FLEBOLOGII?

Zespół renomowanych specjalistów, autorskie metody diagnostyki i leczenia, zastosowanie najnowszych technik obrazowych na wszystkich etapach leczenia chorób żył, a także dogodny dojazd z Łodzi, to tylko kilka atutów naszej placówki.

Skuteczne i kompleksowe leczenie wszystkich chorób układu żylnego

Tworząc Klinikę Flebologii, zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, jak skomplikowana i wielowątkowa jest to dziedzina medycyny. Nic dziwnego, że w Polsce wciąż brakuje fachowców zajmujących się flebologią. Pacjenci borykający się z przypadłościami układu żylnego, takimi jak: zakrzepica żylna, niewydolność żylna, w tym owrzodzenia żylne goleni czy żylaki szukają pomocy w punktach medycznych poza swoim miejscem zamieszkania. Wielu z nich trafia do stolicy, gdzie w Klinice Flebologii diagnozuje i leczy się wszystkie choroby żył. Skuteczne określenie przyczyn dysfunkcji i eliminowanie czynników odpowiedzialnych za rozwój patologii żylnych umożliwia nam interdyscyplinarny zespół lekarzy i pielęgniarek. Do dyspozycji osób wybierających naszą placówkę są specjaliści z zakresu: chirurgii, chirurgii naczyniowej, radiologii i diagnostyki obrazowej, proktologii, radiologii interwencyjnej, ultrasonografii, chorób wewnętrznych, a także samej FLEBOLOGII. Tak zróżnicowany zespół fachowców, podchodzących do swoich obowiązków z pasją, procentuje dobrymi opiniami wśród pacjentów i pozwala się cieszyć renomą przyjaznej kliniki wysokospecjalistycznej – miejsca, w którym każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. Innowacyjne technologie w rękach doświadczonego personelu umożliwiają nam tworzenie autorskiej filozofii diagnostyczno-leczniczej, z której skorzystały już tysiące pacjentów.
leczenie żylaków
leczenie żylaków Łódź

Kompleksowe leczenie chorób żył: kierunek Łódź – Warszawa

W Klinice Flebologii skupiamy się na przyczynach schorzenia i, jeśli to tylko możliwe, wybieramy małoinwazyjne sposoby terapii. Pomagają nam w tym zaawansowane metody obrazowania i leczenia. Ich zastosowanie przekłada się na skrócony czas rekonwalescencji. Oprócz tego pacjenci doceniają komfort leczenia, dyskrecję terapii i dogodny dojazd z Łodzi do Warszawy. Oba miasta dzieli niewielka odległość. Dystans można pokonać samochodem (podróż zajmuje ok. 2 godzin) lub pociągiem (wtedy w trasie spędzamy ok. 1,5 godziny). Klinika Flebologii znajduje się w centrum stolicy, a ludzie przyjeżdżający do nas pociągiem z Łodzi mogą wysiąść na dworcu Warszawa Zachodnia lub stacji Warszawa Centralna. W obu przypadkach do kliniki łatwo można trafić autobusem miejskim lub taksówką.

Embolizacja żylna bardzo często pozwalająca wyleczyć problem przyczynowo, a później komfortowy zabieg laserowego zamykania żylaków, to nowatorsie i najskuteczniejsze połączenie metod małoinwazyjnych. Niezależnie od tego, który zabieg pomoże wrócić do pełnej sprawności, mogą mieć Państwo pewność, że Klinika Flebologii oferuje najwyższą skuteczność leczenia schorzeń układu żylnego. Przekonało się o tym wielu pacjentów z Polski i zza granicy, którzy znaleźli tu profesjonalną pomoc w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki i zarezerwowania konsultacji u wybranego specjalisty.

Jak dojechać z Łodzi?

Klinika Flebologii mieści się w centrum Warszawy, co znacznie usprawnia podróż z Łodzi. Oto kilka możliwości dojazdu własnym samochodem lub komunikacją publiczną. Centralna lokalizacja ułatwia przemieszczanie się osobom, które przechodzą u nas embolizację żylną czy laserowe zamykanie żylaków lub inne zabiegi pozwalające wyleczyć choroby żył. Zachęcamy do prześledzenia opcji transportowych i umówienia się na wizytę w dogodnym terminie.