Szanowni Państwo,

Zaletą kursów specjalistycznych prowadzonych w Klinice Flebologii, obejmujących swym zakresem zagadnienia diagnostyki i leczenia chorób układu żylnego, jest odpowiednio dobrana proporcja pomiędzy prezentowanymi wiadomościami teoretycznymi a zawartą w nich częścią praktyczną. Wszystkie wykłady oraz prezentacje prowadzone są w formie interaktywnej i multimedialnej.

24799.jpg

Szkolenia prowadzone są przez lekarzy praktyków, będących jednocześnie wieloletnimi wykładowcami w zakresie diagnostyki obrazowej naczyń i małoinwazyjnego leczeniach chorób żylnych. W Klinice Flebologii na co dzień stosowany jest model hemodynamiczny w postępowaniu z chorabami żył. Takie podejście do diagnostyki i leczenia zaszczepiamy również naszym kursantom.

Oferta szkoleniowa Kliniki Flebologii obejmuje podstawy teoretyczne i praktycznie wykonywania zabiegów: skleroterapii kompresyjnej, laseroterapii wewnątrzżylnej i klejenia żylaków kończyn dolnych. Organizujemy również tzw. kursy specjalne, wespół ze światowej klasy specjalistami w dziedzinie flebologii.

Pełna lista kursów wraz z programem szczegółowym znajduje się w dziale Przeglądaj program kursów i jest dostępna po złożeniu wniosku o nadanie konta oraz późniejszym zalogowaniu się do systemu.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Kliniki Flebologii


Zasady zapisów   Przeglądaj program kursów   Partnerzy medyczni   Skontaktuj się z nami