Radiolog interwencyjny to wąska podspecjalizacja wyodrębniona z radiologii i diagnostyki obrazowej. Tego typu lekarz zajmuje się wykonywaniem małoinwazyjnych zabiegów wewnątrznaczyniowymi pod kontrolą różnych metod obrazowych, takich jak ultrasonografia, radiologia konwencjonalna czy tomografia komputerowa.

Specjaliści radiologii interwencyjnej

Specjaliści radiologii interwencyjnej

Na wizycie u specjalistów z Kliniki Flebologii możliwe jest omówienie i zaplanowanie małoinwazyjnego leczenia niechirurgicznego, a także chirurgicznego wszelkich problemów naczyniowych, a w szczególności żylnych. Nasz zespół radiologów interwencyjnych współpracuje  w tym zakresie z chirurgami naczyniowymi.

Co nas wyróżnia?

Zespół Kliniki Flebologii składa się z lekarzy radiologów, radiologów interwencyjnych, flebologów, chirurgów i chirurgów naczyniowych, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zarówno wyzwaniom diagnostycznym, jak i leczniczym. Nasi radiolodzy interwencyjni łączą umiejętność leczenia małoinwazyjnego z ogromną wiedzą na temat chorób układu żylnego. Metodami radiologii interwencyjnej leczymy m.in. zakrzepice żylne, niewydolność żylną miednicy, żylaki powrózka nasiennego czy żylne malformacje naczyniowe.

Nasie lekarze radiolodzy zapraszają!

Konsultacje specjalistyczne online

Tu możesz umówić się na konsultację online w Klinice Flebologii i otrzymać pomoc zdalnie, bez wychodzenia z domu.