Zespół Kliniki Flebologii tworzą lekarze i pielęgniarki od lat zajmujący się problemami profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób układu żylnego.
Nabierając przez lata doświadczeń, stworzyliśmy w Warszawie placówkę, w której osiągnęliśmy standardy leczenia na najwyższym światowym poziomie. 

Swoją wiedzą chętnie dzielimy się z innymi, prowadząc na co dzień kursy specjalistyczne, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Najwyżej klasy specjaliści o dużym doświadczeniu stanowią o sile naszej placówki. Zespołowość, wszechstronność, innowacyjność oraz kompleksowość w działaniu to nasze niewątpliwe atuty.

Leczymy choroby żył
skutecznie i kompleksowo!

W zespole Kliniki Flebologii posiadamy szeroki wachlarz specjalistów z zakresu:

flebologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, ultrasonografii dopplerowskiej, radiologii i diagnostyki obrazowej, radiologii interwencyjnej, chorób wewnętrznych oraz proktologii.

Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób żył, nie tylko żylaków!

O Klinice Flebologii

Leczymy choroby żył skutecznie i kompleksowo.

Klinika Flebologii to nowoczesna placówka wysokospecjalistyczna położona w samym sercu Warszawy, w której zespół ludzi pracujących z pasją połączył misję wdrażania nowatorskich technologii diagnostycznych i leczniczych wespół z szeroko pojętą edukacją pacjentów oraz kształceniem lekarzy w dziedzinie flebologii.

Naszą siłą jest kompleksowe podejście do problemów i dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów, zarówno z punktu widzenia diagnostycznego, profilaktycznego, jak i leczniczego. W Klinice Flebologii na co dzień zajmujemy się wszystkimi chorobami układu żylnego, nie tylko niewydolnością żylną kończyn dolnych i żylakami. 

Poznaj nas bliżej