Do najczęstszych populacyjnie patologii układu żylnego zaliczamy: niewydolność żylną kończyn dolnych, zakrzepice żylne, niewydolność żylną miednicy, żylaki okolic intymnych, malformacje żylne i inne. W Klinice Flebologii wyspecjalizowany personel lekarsko-pielęgniarski zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób układu żylnego, nie tylko żylakami!

Niewydolność żylna kończyn dolnych miewa różne oblicza. Może zacząć się od niewinnych pajączków naczyniowych, a w postaciach schyłkowych przybierać postać sączących się i niegojących się ran na podudziach (tzw. owrzodzeń żylnych goleni).

Zakrzepica żył głębokich to najgroźniejsza z chorób układu żylnego. U części pacjentów kończy się zatorowością płucną, jednostką chorobową istotnie zagrażającą życiu. Dowiedz się więcej o tej groźnej dla życia chorobie na naszej stronie zakrzepica żylna.

Zakres usług

Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w sercu Warszawy oferująca diagnostykę i kompleksowe leczenie wszystkich chorób układu żylnego!