Oferta

W ofercie Kliniki Flebologii znajdziecie Państwo pełen panel metod obrazowania naczyń układu żylnego
oraz najnowsze metody leczenia chorób układu żylnego.

KLINIKA FLEBOLOGII – DLACZEGO WARTO?

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta i zastosowaniu innowacyjnych metod diagnostyczno-terapeutycznych cieszymy się renomą jednego z najlepszych ośrodków leczenia chorób żylnych w Polsce.

Kompleksowe i przyczynowe podejście do leczenia chorób żył

Flebologia to nauka zajmująca się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób żył. Z uwagi na szerokie spektrum patologii, które dotykają pacjenta w obrębie całego ciała uchodzi za jedną z najbardziej złożonych dziedzin medycyny. W Klinice Flebologii holistycznie podchodzimy do każdej osoby przestępującej próg naszej placówki. Dość powiedzieć, że w Klinice zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin medycyny: flebologii, radiologii i diagnostyki obrazowej, chirurgii oraz chirurgii naczyniowej, radiologii interwencyjnej, chorób wewnętrznych, proktologii oraz ultrasonografii. Tak interdyscyplinarny zespół lekarzy i pielęgniarek gwarantuje kompleksowe leczenie skupiające się na eliminacji przyczyny problemu, a nie tylko na niwelowaniu objawów. Na czele listy wykonywanych u nas zabiegów są: embolizacja żylna i laserowe zamykanie żylaków. W większości przypadków stosujemy małoinwazyjne techniki diagnostyki i leczenia. Współczesna diagnostyka ultrasonograficzna oraz cyfrowe techniki radiograficzne, to klucz do kompleksowego leczenia chorób żył. Do dyspozycji pacjentów oddajemy więc dopasowane do aktualnych trendów sposoby kuracji i wieloletnie doświadczenie renomowanych specjalistów. To połączenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie tysięcy pacjentów z Polski i zza granicy, dla których Klinika Flebologii jest synonimem skutecznego i komfortowego leczenia.
leczenie żylaków
leczenie żylaków Wrocław

 Laserowe zamykanie żylaków: kierunek Wrocław – Warszawa

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – pisał Jan Kochanowski w XVI wieku. Jego przekaz jest aktualny po dziś dzień, niezależnie od upływu lat. Również w XXI wieku zdrowie jest jedną z najbardziej cenionych wartości, a w trosce o nie jesteśmy poświęcić naprawdę wiele. Nic dziwnego, że od wielu lat do Kliniki Flebologii ściągają pacjenci z różnych regionów Polski i zza granicy. Wszyscy oni poszukują sposobu na uwolnienie się od schorzeń układu żylnego. Są wśród nich także mieszkańcy Wrocławia. Dojazd pomiędzy stolicą Dolnego Śląska i Warszawą ułatwiają nowoczesna sieć dróg i połączenia kolejowe. Podróż samochodem z Wrocławia do Warszawy może zająć ok. 4 godzin, a jazda pociągiem niecałe 5 godzin. Klinika Flebologii znajduje się w Śródmieściu, a osoby jadące pociągiem z Wrocławia mogą wysiąść na stacji Warszawa Zachodnia lub na Dworcu Centralnym. Z obu tych miejsc łatwo można dostać się do naszej placówki taksówką lub autobusem.

Czy warto poświęcić czas potrzebny na podróż, by móc leczyć się u najlepszych specjalistów? Z całą pewnością! Zdrowie warte jest każdego poświęcenia, a czas zainwestowany w trafną diagnozę i małoinwazyjny zabieg będzie procentować przez wiele lat, dając radość i ulgę samemu pacjentowi oraz bliskim.

Laserowe zamykanie żylaków czy embolizacja żylna to tylko niektóre z zabiegów wykonywanych przez naszych specjalistów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą usług świadczonych w Klinice Flebologii i zaplanowania podróży z Wrocławia do Warszawy.

Jak dojechać z WROCŁAWIA?

Klinika Flebologii mieści się w centrum Warszawy – miejscu, do którego łatwo dotrzeć także z Wrocławia i okolic. Oferujemy m.in. embolizację żylną oraz laserowe zamykanie żylaków przeprowadzane w komfortowych warunkach. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z możliwościami dojazdu z Wrocławia do Kliniki Flebologii i zarezerwowania dogodnego terminu wizyty.