Choroby układu żylnego, w tym najczęściej występująca patologia, czyli niewydolność żylna kończyn dolnych, dotykają powszechnie ludzi na całym świecie. Wszyscy coraz więcej podróżujemy, dzięki temu świat stał się zacznie "mniejszy", bardziej dostępny. Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć przyjemne podróżowanie z pożytecznym dbaniem o zdrowie własnych nóg.

Klinika Flebologii to placówka medyczna znajdująca się w samym sercu Warszawy, w sposób kompleksowy zajmująca się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób układu żylnego. Nasza przychodnia znajduje się bezpośrednio na trasie z lotniska Chopina do centrum Warszawy. Czas dojazdu samochodem lub autobusem z portu lotniczego to zaledwie 10-15 min. W bezpośrednim sąsiedztwie Kliniki Flebologii znajdziecie Państwo jeden z większych kompleksów zieleni w Warszawie (Pola Mokotowskie) oraz pole do gry w golfa.

Klinika Flebologii mieści się na drugim piętrze w budynku Centrum Medycyny Sportowej. Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy naszymi ośrodkami dysponujemy szeroką gamą badań naczyniowych wykonywanych w rezonansie magnetycznym. Wykonywane są one na najwyższej klasie skanerze 3 Teslowym o nazwie Ingenia (Philips).  

10507.jpg

Co wpływa na wysoką jakość usług świadczonych w Klinice Flebologii?

W naszej przychodni najważniejsze jest indywidualne podejście do Pacjenta. Diagnostyka układu żylnego rozpoczyna się zawsze od badania USG Doppler, wykonywanego przez lekarza specjalizującego się w leczeniu chorób żył (flebologa).

Wyniki podstawowych badań diagnostycznych w połączeniu z dokładnym wywiadem medycznym pozwalają nam ustalić precyzyjny plan leczenia choroby żylnej, najbardziej korzystny dla Pacjenta.

Klinika Flebologii to nowoczesna placówka, której personel stale poszerza swoją wiedzę i zakres oferowanych zabiegów medycznych.

Lekarze z naszego zespołu jako pierwsi w Polsce, po pełnym przeszkoleniu u doktora Jensa Alma w Hamburgu, zaczęli wykonywać zabiegi klejenia żylaków kończyn dolnych przy użyciu metody VenaSeal. Nasze doświadczenia i autorskie pomysły prezentowane są na licznych zjazdach i konferencjach medycznych. Członkowie z naszego zespołu zajmują się również prowadzeniem profesjonalnych kursów specjalistycznych dla lekarzy.

Wszystkim korzystającym z usług w ramach turystyki medycznej oferujemy szereg specjalistycznych badań obrazowych w zakresie ultrasonografii. Wszystkie badania dopplerowskie, takie jak ocena naczyń w obrębie kończyn dolnych, miednicy małej i jamy brzusznej wykonują wyłącznie lekarze specjaliści. W swojej ofercie posiadamy również tzw. skrining naczyniowy tętnic w USG Doppler

Pacjenci wymagający poszerzenia diagnostyki w rezonansie magnetycznym badani są w nowoczesnej pracowni MR Centrum Medycyny Sportowej. Wspólnie możemy zaproponować Państwu pełen zakres badań naczyniowych w 3 Teslowym rezonansie magnetycznym. Wszystko to mieści się w jednym budynku.

W naszym portfolio znajduje się szerokie spektrum zabiegów leczenia niewydolności żylnej, przy użyciu najskuteczniejszych na świecie metod. Należą do nich m.in.:

  • mikroskleroterapia i echoskleroterapia iniekcyjna
  • skleroterapia z użyciem cewnika
  • skleroterapia wspomagana tumescencją
  • obliteracja mechano-chemiczna systemem Flebogrif
  • laserowe zamykanie żylaków wewnątrzżylnym systemem ELVeS 1470 nm (najnowszy system laserowy wykorzystujący włókna bi-radialne)
  • klejenie żylaków kończyn dolnych przy użyciu systemów VenaSeal i Variclose
  • operacje chirurgiczne, mini- i mikroflebektomie

W naszej praktyce często stosujemy metody łączone, tzw. hybrydowe. Jako jedno z nielicznych miejsc w Polsce zajmujemy się leczeniem niewydolności żylnej miednicy oraz żylakami okolic intymnych. Zaletą Kliniki Flebologii są bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu z kosztami zabiegów wykonywanymi poza granicami Polski. W naszej placówce cały proces diagnostyczno-leczniczny odbywa się przy użyciu aparatury medycznej najwyższej jakości, takich firm jak Toshiba, Philips czy Biolitec.

Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie pod numerami: +48 735 998 880 oraz (22) 417 10 00 lub mailowo: rejestracja@klinikaflebologii.pl 

Nasi lekarze posługują się językami: angielskim, niemieckim i włoskim.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by zwiedzać przepiękną Warszawę na własnych nogach. Zaplanuj z nami podróż po zdrowie Twoich żył!

Zapraszamy
Zespół Kliniki Flebologii