Oferta

W ofercie Kliniki Flebologii znajdziecie Państwo pełen panel metod obrazowania naczyń układu żylnego
oraz najnowsze metody leczenia chorób układu żylnego.

DLACZEGO WARTO LECZYĆ SIĘ W KLINICE FLEBOLOGII?

Kompleksowe podejście i autorskie metody terapii sprawiają, że uchodzimy za najlepszych specjalistów w Polsce od małoinwazyjnego leczenia niewydolności żylnej, w tym laserowego zamykania żylaków.

Innowacyjne podejście w leczeniu Pacjentów z chorobami żył
Flebologia to nowoczesna dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób żył. Nie bez kozery współcześnie uchodzi za jedną z najbardziej złożonych dyscyplin medycyny. Świetnie zdajemy sobie sprawę z kompleksowości tej dziedziny, a także z faktu, że z problemami żylnymi zmaga się coraz więc osób w różnym wieku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, zebraliśmy w naszej Klinice zespół najlepszych specjalistów, wywodzących się z różnych dyscyplin: flebologii, chirurgii, chirurgii naczyniowej, radiologii i diagnostyki obrazowej, radiologii interwencyjnej, ultrasonografii, chorób wewnętrznych oraz proktologii. Różnorodność doświadczeń naszych lekarzy i pielęgniarek umożliwia interdyscyplinarne podejście do każdego przypadku i pełną indywidualizację procesu leczenia. Mamy przyjemność zatrudniać prawdziwych pasjonatów, przed którymi embolizacja żylna czy wszelkie małoinwazyjne dostępy naczyniowe, nie mają żadnych tajemnic. Każdą terapię prowadzimy w myśl zasady: „od przyczyny do skutku”, w pierwszej kolejności wykorzystując techniki małoinwazyjne. Stosowanie małoinwazyjnych technik wewnątrzżylnych umożliwiają nam najnowsze zdobycze technologii, w tym diagnostyka ultrasonograficzna i cyfrowe techniki radiograficzne. Innowacyjne narzędzia w rękach zaangażowanych profesjonalistów są gwarancją trafnego rozpoznania i skutecznego leczenia w najbardziej komfortowych warunkach.
leczenie żylaków
leczenie żylaków kraków
Laserowe zamykanie żylaków: kierunek Kraków – Warszawa
O tym, że troska o zdrowie wymaga poświęceń, wiedzą wszyscy, którzy choć raz szukali pomocy u różnych specjalistów. W poszukiwaniu rozwiązania swoich problemów coraz więcej ludzi decyduje się na leczenie poza miejscem zamieszkania. Ten trend jest zauważalny także w przypadku chorób żylnych. Współczesne leczenie niemalże wszystkich patologii żylnych nie wymaga bowiem kilkudniowego pobytu w szpitalu. Jesto to zazwyczaj leczenie ambulatoryjne. Regularnie gościmy pacjentów z całego kraju i z różnych zakątków świata, którzy zdecydowali się na laserowe zamykanie pni żylnych i żylaków, embolizację żylną i inne zabiegi lub na zaawansowaną diagnostykę w Klinice Flebologii w Warszawie. Wśród nich są również mieszkańcy stolicy Małopolski, którzy nie znaleźli jak dotąd remedium na swoje dolegliwości. Oba miasta dzieli stosunkowo niewielki dystans, który można pokonać na kilka sposobów, najłatwiej wykorzystując własny samochód lub transport publiczny. Klinika Flebologii mieści się w centrum miasta stołecznego, a osoby przyjeżdżające z Krakowa pociągiem, mogą wysiąść na dworcu Warszawa Zachodnia lub stacji Warszawa Centralna, skąd łatwo mogą dostać się do naszej placówki taksówką lub autobusem. Najszybsze połączenie oferowane przez PKP pozwala dotrzeć z Krakowa do Warszawy w niecałe 3 godziny!
W niestabilnych czasach gospodarczych proponujemy Państwu inwestycję z pewną stopą zwrotu – inwestycję we własne zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z listą leczonych chorób żylnych i umówienia się na konsultację z wybranym specjalistą.

Jak dojechać z Krakowa?

Klinika Flebologii położona jest w centrum Warszawy. Do placówki można łatwo dojechać z różnych regionów Polski, także z Krakowa. Embolizacja żylna czy laserowe zamykanie żylaków w nowoczesnej, wysokospecjalistycznej Klinice są na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do przeanalizowania opcji dojazdu z Krakowa do Kliniki Flebologii i zaplanowania dogodnego terminu wizyty.