Centrum Medycyny Sportowej (CMS) przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym, specjalizującym się w leczeniu urazów ortopedycznych. Od lat dba o zdrowie osób uprawiających sport wyczynowy i rekreacyjny, stosując przy tym najwyższe standardy i nowoczesne rozwiązania diagnostyczno-lecznicze.  

 

7239.jpg

W ramach struktury CMS oprócz kliniki ortopedii działa ośrodek diagnostyki, centrum rehabilitacji i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada blok operacyjny, w którym przeprowadzane są operacje ortopedyczne i neurochirurgiczne.

Oddział szpitalny w CMS dysponuje wygodnymi jednoosobowymi pokojami, każdy z węzłem sanitarnym. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem pacjentów czuwa wysoko wykwalifikowana i przyjazna kadra lekarzy i pielęgniarek.

W roku 2015 w CMS została uruchomiona Pracownia Prób wysiłkowych i Wydolnościowych do badań sportowych. W pracowni wykonywane są badania ergospirometryczne na najwyższej jakości sprzęcie. W CMS wykonywane są ponadto badania diagnostyczne, takie jak: USG, RTG, EEG, EMG oraz pełna diagnostyka laboratoryjna.

Od 2015 roku na terenie CMS rozpoczął działalność zespół Kliniki Flebologii. Dzięki możliwościom jakie daje pełnoprofilowy blok operacyjny oraz zaawansowana diagnostyka obrazowa (3T rezonans magnetyczny firmy Philips wyposażony w technologię dStream) znajdujące się w CMS, Klinika Flebologii dysponuje niemalże nieograniczonymi możliwościami w zakresie leczenia i diagnostyki chorób żył.  

Więcej na temat usług CMS na stronach:

www.cms.waw.pl

www.rezonans-magnetyczny.waw.pl